Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Edit
hr: Uredi

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: External
hr: Eksterni

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis

en: Weight value must be numeric.
hr: Vrijednost za težinu mora biti numerička.
