Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: View
ast: Vista

en: Created
ast: Fechu

en: Authored by
ast: Fechu por
