Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Import
az: İmport

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: External
az: Xarici

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında

en: Weight value must be numeric.
az: Çəki dəyəri rəqəmsal olmalıdır.
