Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে
