Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Language code
br: Yezh ar c'hod

en: About
br: Diwar-benn
