Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: External
ca: Extern

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Changed
ca: Canviat

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: About
ca: Detalls

en: Weight value must be numeric.
ca: El pes ha de ser un valor numèric.
