Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Authored by
da: Skrevet af

en: External
da: Eksterne

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Changed
da: Ændret

en: Language code
da: Sprogkode

en: About
da: Om

en: Internal
da: Internt

en: Weight value must be numeric.
da: Vægtens værdi skal være numerisk.
