Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Documentation
es: Documentación

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: Import
es: Importar

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: External
es: Externo

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Changed
es: Modificado

en: Language code
es: Código de idioma

en: About
es: Acerca de

en: XML file
es: Archivo XML

en: Weight value must be numeric.
es: El valor del peso debe ser numérico.
