Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Import
et: Impordi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: External
et: Väline

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Changed
et: Muudetud

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: Weight value must be numeric.
et: Kaalu väärtus peab olema arv.
