Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: About
eu: (r)i buruz
