Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Documentation
fi: Dokumentaatio

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: External
fi: Ulkoinen

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Weight value must be numeric.
fi: Painoarvon täytyy olla numeerinen.
