Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Import
fil: Angkatin

en: View
fil: Tingnan

en: Created
fil: Inilikha
