Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Submit
is: Lat inn

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Import
is: Flyt inn

en: View
is: Vís

en: Created
is: Stovnað

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Language code
is: Málkota

en: About
is: Um

en: Weight value must be numeric.
is: Virðið á vekt má vera eitt tal.
