Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Documentation
gl: Documentación

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: External
gl: Externo

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Changed
gl: Cambiado

en: Language code
gl: Código do idioma

en: About
gl: Información

en: Weight value must be numeric.
gl: O valor do peso debe ser numérico.
