Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
