Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to ms translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: View
ms: Pandangan

en: Created
ms: Diciptakan

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: About
ms: Perihal

en: Weight value must be numeric.
ms: Pemberat nilai mesti dalam betuk angka.
