Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: About
my: အကြောင်း
