Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: View
nl: Weergeven

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: External
nl: Extern

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Language code
nl: Taalcode

en: About
nl: Over

en: Internal
nl: Interne

en: XML file
nl: XML-bestand

en: Weight value must be numeric.
nl: De waarde voor gewicht moet numeriek zijn.

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
