Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: External
ro: Extern

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Changed
ro: Schimbat

en: Language code
ro: Codul limbii

en: About
ro: Despre

en: Weight value must be numeric.
ro: Valoarea greutății trebuie să fie numerică.
