Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: View
sl: Prikaži

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Language code
sl: Koda jezika

en: About
sl: O modulu
