Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: View
ta: நோக்குக
