Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to tr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Import
tr: İçeri aktar

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: External
tr: Harici

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Changed
tr: Değişti

en: Language code
tr: Dil kodu

en: About
tr: Hakkında

en: XML file
tr: XML dosyası

en: Weight value must be numeric.
tr: Ağırlık, nümerik bir değer olmak zorundadır.
