Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Documentation
uk: Документація

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: External Link
uk: Зовнішнє посилання

en: External
uk: Зовнішнє

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Changed
uk: Змінено

en: Language code
uk: Код мови

en: About
uk: Про модуль

en: Internal
uk: Внутрішнє

en: XML file
uk: Файл XML

en: Weight value must be numeric.
uk: Значення ваги повинне бути числовим.

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
