Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta5) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Documentation
vi: Tài liệu

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: View
vi: Xem

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: External
vi: Bên ngoài

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Weight value must be numeric.
vi: Giá trị độ nặng phải là số.
