Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
