Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: Weight value must be numeric.
be: Значэнне вагі павінна быць лікавым.
