Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: View
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao
