Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Edit
cs: Upravit

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: External
cs: Externí

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Changed
cs: Změněno

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: About
cs: Popis

en: Weight value must be numeric.
cs: Hodnota váhy musí být číslo.
