Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: External
el: Εξωτερικό

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: About
el: Περί

en: Weight value must be numeric.
el: Η τιμή του βάρους πρέπει να είναι αριθμητική.
