Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Import
fr: Importer

en: View
fr: Voir

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Authored by
fr: Écrit par

en: External Link
fr: Lien externe

en: External
fr: Externe

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Changed
fr: Modifié

en: Language code
fr: Code de la langue

en: About
fr: À propos

en: Internal
fr: Interne

en: XML file
fr: Fichier XML

en: Weight value must be numeric.
fr: Le poids doit être numérique.

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: The time that the entity was created.
fr: La date à laquelle l'entité a été créée.

en: The time that the entity was last edited.
fr: La date à laquelle l'entité a été modifiée pour la dernière fois.
