Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: About
km: អំពី

en: Weight value must be numeric.
km: តម្លៃ​ភាព​សំខាន់​ត្រូវ​តែ​ជា​លេខ ។
