Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Documentation
ml: ഡോക്യുമെൻ്റേഷൻ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
