Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored by
oc: Escrich per

en: External
oc: Extèrne

en: Changed
oc: Modificat

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: About
oc: A prepaus

en: Weight value must be numeric.
oc: Los pes deu èsser una valor numerica.

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
