Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: View
ps: ليد

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: About
ps: په اړه
