Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Import
sv: Importera

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: External
sv: Extern

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Changed
sv: Ändrad

en: Language code
sv: Språkkod

en: About
sv: Om

en: Weight value must be numeric.
sv: Värdet för vikt måste vara ett heltal.

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
