Vertex AI Search Promoted Results (1.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: External
th: ภายนอก

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ
