Happy Valentine's Day! (1.0.3) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: Created
hi: निर्मित

en: Signature
hi: हस्ताक्षर

en: Send
hi: भेजें

en: Recipient
hi: प्राप्तकर्ता

en: Position
hi: स्थान

en: New
hi: नया

en: Top left
hi: ऊपरी बायां

en: Top right
hi: ऊपरी दायां

en: Bottom right
hi: नीचे दाएं

en: Bottom left
hi: नीचे बाएँ

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
