Happy Valentine's Day! (1.0.3) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Message
km: សារ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Signature
km: ​ហត្ថលេខា

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
