Happy Valentine's Day! (1.0.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Signature
kn: ಸಹಿ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Simple
kn: ಸರಳ

en: About
kn: ಕುರಿತು
