Happy Valentine's Day! (1.0.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
