Happy Valentine's Day! (1.0.3) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Message
mr: संदेश

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: Send
mr: पाठवा

en: Position
mr: स्थान

en: Top left
mr: वरील डावे

en: Top right
mr: वरील उजवे

en: Bottom right
mr: खालील उजवे

en: Bottom left
mr: खालील डावे
