Happy Valentine's Day! (1.0.3) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Message
ps: پيغام

en: Signature
ps: لاسليک

en: Position
ps: ځاى

en: New
ps: نوی

en: Bottom right
ps: لاندې ښی

en: Bottom left
ps: لاندې کيڼ

en: About
ps: په اړه

en: User selection
ps: غړي غوراوی
