Happy Valentine's Day! (1.0.3) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Message
th: ข้อความ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Signature
th: ข้อความลงท้าย

en: Send
th: ส่ง

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
