Happy Valentine's Day! (1.1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Message
ast: Mensax

en: Created
ast: Fechu

en: Signature
ast: Robla

en: Send
ast: Unviar

en: Recipient
ast: Destinatariu
