Happy Valentine's Day! (1.1.0) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Signature
bo: མིང་རྟགས

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན

en: Position
bo: གནས་ས

en: New
bo: གསར་བ

en: Top left
bo: གཡོན་འགོ

en: Top right
bo: གཡས་འགོ

en: Bottom right
bo: གཡས་འོག

en: Bottom left
bo: གཡོན་འོག

en: Simple
bo: སྤྱི་བཏང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
