Happy Valentine's Day! (1.1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Message
cs: Zpráva

en: Clean up
cs: Vyčistit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Signature
cs: Podpis

en: Send
cs: Poslat

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Position
cs: Pozice

en: New
cs: Nové

en: Top left
cs: Horní levý

en: Top right
cs: Horní pravý

en: Bottom right
cs: Dolní pravý

en: Bottom left
cs: Dolní levý

en: Simple
cs: Jednoduché

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
