Happy Valentine's Day! (1.1.0) - en to no translation catalogue (19 entries)

en: Disabled
no: Deaktivert

en: Enabled
no: Aktivert

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Message
no: Melding

en: Clean up
no: Rydd opp

en: Created
no: Opprettet

en: Signature
no: Signatur

en: Recipient
no: Mottaker

en: Position
no: Posisjon

en: New
no: Ny

en: Top left
no: Øverst til venstre

en: Top right
no: Øverst til høyre

en: Bottom right
no: Nederst til høyre

en: Bottom left
no: Nederst til venstre

en: Simple
no: Enkel

en: About
no: Om

en: Uses
no: Bruker

en: User selection
no: Brukervalg
