Happy Valentine's Day! (1.1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Signature
ug: ئىمزا

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: Top left
ug: سول تەرەپ ئۈستى

en: Top right
ug: ئوڭ تەرەپ ئۈستى

en: Bottom right
ug: ئوڭ تەرەپ ئاستى

en: Bottom left
ug: سول تەرەپ ئاستى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
