Happy Valentine's Day! (2.0.2) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Message
az: Mesaj

en: Created
az: Yaradıldı

en: Signature
az: İmza

en: Recipient
az: Alıcı

en: Position
az: Vəzifə

en: New
az: Yeni

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
