Happy Valentine's Day! (2.0.2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Message
bn: বার্তা

en: Signature
bn: স্বাক্ষর

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
